Poidełko dla zwierząt w kształcie Pucka Ursynowskiego


 

Drodzy Mieszkańcy Ursynowa!

 

Od jakiegoś czasu pojawia się w mediach społecznościowych, na plakatach i na naszej stronie internetowej postać pieska Pucka, który wprowadza nas w tematy związane z opieką, pielęgnacją i ochroną zwierząt na Ursynowie.

W tym roku zwracamy szczególną uwagę na wystawianie misek z wodą w przestrzeni miejskiej, z których mogą skorzystać w każdej chwili zarówno spacerujące psy jak i inne żyjące wolno zwierzęta.

Takich miejsc jest na Ursynowie coraz więcej bo mieszkańcy i instytucje działające na terenie dzielnicy doceniają wagę tej inicjatywy.

W odpowiedzi na zaangażowanie mieszkańców w sprawę pomocy zwierzętom podczas upałów, chcielibyśmy wybrać pięć miejsc na terenie Ursynowa, w których zainstalujemy charakterystyczne poidła w kształcie pieska Pucka z miską.

Prosimy zatem o podawanie dokładnych lokalizacji (przykład: Urząd Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, od strony restauracji), które w Państwa ocenie powinny zostać wyposażone w takie stojaki z miską. Może to być instytucja, biblioteka, blok mieszkalny, restauracja czy bar. Ważne jest podanie argumentu, który uzasadnia wybór.

W tych pięciu miejscach zainstalujemy metalowy stojak w kształcie pieska Pucka Ursynowskiego z herbem Ursynowa i z miską na wodę.

Na zgłoszenia czekamy do 18 lipca br.

Dziękujemy!

 


W tej ankiecie jest 1 pytanie